Movies
Ratings
390
The Great GatsbyRated ★ 2.0
The OneRated ★ 4.0
The HappeningRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.0
Sky Captain and the World of TomorrowRated ★ 2.0
StealthRated ★ 3.0
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
Mr. VampireRated ★ 4.0
Wrong Turn 3: Left for DeadRated ★ 3.0
Sorority RowRated ★ 2.0
The WigRated ★ 2.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 2.0
The OmenRated ★ 4.0
Child's Play 3Rated ★ 4.0
The GrudgeRated ★ 3.0- Bride of ChuckyRated ★ 3.0
The Final DestinationRated ★ 3.0
Final Destination 5Rated ★ 3.0
The Red ShoesRated ★ 3.0
ReincarnationRated ★ 2.0