Movies
Ratings
121
Rise of the GuardiansRated ★ 5.0- Oink OinkRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 5.0
Escape RoomRated ★ 5.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 5.0
InsidiousRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Saw IIRated ★ 5.0
SawRated ★ 5.0
The SilencedRated ★ 3.0
Midsommar Director's CutRated ★ 5.0
Crows ZeroRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
VenomRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 5.0
MissingRated ★ 5.0
Before I Go to SleepRated ★ 5.0
Truth or DareRated ★ 2.5