Series
Ratings
96
The Spring Day of My LifeRated ★ 3.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.5
MaestraRated ★ 3.0
Thirty-NineRated ★ 3.0
The Light in Your EyesRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 3.5
Black KnightRated ★ 2.5
Narco-SaintsRated ★ 3.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
The PalaceRated ★ 3.0