Series
Ratings
395
Air CityRated ★ 5.0- KkangsooniRated ★ 3.0
Beautiful DaysRated ★ 4.0
SpotlightRated ★ 2.5
Empress CheonchuRated ★ 3.0
Su Baek-hyang, the King's DaughterRated ★ 2.5
Medical Top TeamRated ★ 2.0
Tree of HeavenRated ★ 2.5- The LandRated ★ 3.0
General Hospital 2Rated ★ 1.0
MidasRated ★ 2.0
The Great King, SejongRated ★ 5.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 1.5- Hello, God!Rated ★ 3.0
A Man Called GodRated ★ 3.0
Love TrulyRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 4.0
Princess Ja MyungRated ★ 4.0
JejoongwonRated ★ 4.0- Coffee HouseRated ★ 3.5