Titles you rated
The Italian JobRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 2.5
Perfect NumberRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 3.5
ScoutRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.5
The AccountantRated ★ 3.5
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.0
21Rated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0