Titles you rated
Gurren LagannRated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula ZERORated ★ 4.0- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.0
- Future GPX Cyber Formula 11Rated ★ 4.0
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 5.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Great PretenderRated ★ 4.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 4.0
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Teasing Master Takagi-sanRated ★ 3.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.5
The Melancholy of Haruhi Suzumiya 2Rated ★ 3.0- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 4.5
ShirobakoRated ★ 3.0
Seraph of the End: Battle in NagoyaRated ★ 2.5
Seraph of the End: Vampire ReignRated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Violet EvergardenRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 4.5