Titles you rated
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
IdentityRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
Mission: ImpossibleRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0- Highway StarRated ★ 3.0
Public EnemyRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Black HouseRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Another Public EnemyRated ★ 3.0