Movies
Ratings
170
WaterworldRated ★ 3.5
WatchmenRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
Christmas in AugustRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
SawRated ★ 4.5
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 4.0
Bicentennial ManRated ★ 5.0
[REC]Rated ★ 5.0