Titles you rated
The DepartedRated ★ 4.0
The Hateful EightRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 3.5
The Taste of MoneyRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The OthersRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 0.5
ThirstRated ★ 2.0
The HousemaidRated ★ 2.5
MossRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 1.5
MementoRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 0.5
Cold EyesRated ★ 0.5