Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
LIFERated ★ 4.0
Stranger Season 2Rated ★ 4.0- GhostRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Emergency CoupleRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5- Sherlock UncoveredRated ★ 5.0
Jeong Do JeonRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5
VIPRated ★ 2.0
KingdomRated ★ 4.5
Crash Landing on YouRated ★ 3.5