Titles you rated
Take Care of My CatRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
LionRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 4.0- PilotRated ★ 1.5
The SubstanceRated ★ 2.0
The Children's HourRated ★ 4.0
Only Lovers Left AliveRated ★ 2.5
Guy Ritchie's the CovenantRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
Hidden FaceRated ★ 2.0
PauletteRated ★ 2.0
AlienRated ★ 2.5
Alien: RomulusRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Next SoheeRated ★ 2.5
BarbieRated ★ 1.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 3.5