Titles you rated
The SubstanceRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 3.5
Mufasa: The Lion KingRated ★ 3.0
ArgylleRated ★ 4.5
FallRated ★ 4.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 4.0
WishRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 0.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The Wild RobotRated ★ 4.5