Titles you rated
My PaparottiRated ★ 4.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
A Long VisitRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
Step UpRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0