Movies
Ratings
344
Ocean's TwelveRated ★ 3.0
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 3.0
FallRated ★ 3.0
TwentyRated ★ 1.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
Julie & JuliaRated ★ 3.0
GravityRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
SingRated ★ 4.0
MaggieRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 4.0
House of HummingbirdRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
MicrohabitatRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
MinariRated ★ 3.5