Titles you rated
His and Her CircumstancesRated ★ 5.0
Joy of ConversationRated ★ 5.0
Gokusen Season 2Rated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Hikaru no GoRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Splash Splash LoveRated ★ 5.0
You Drive Me CrazyRated ★ 5.0
MirandaRated ★ 5.0
The King 2 HeartsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The Queen of OfficeRated ★ 4.5
Ms. HammurabiRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
MistyRated ★ 4.0