Movies
Ratings
95
TimecrimesRated ★ 4.0
The Girl on the TrainRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.5
The Florida ProjectRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.5
Being John MalkovichRated ★ 4.5
The StrangersRated ★ 3.0
VacancyRated ★ 3.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
The CallerRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Last StandRated ★ 3.0
The CommuterRated ★ 3.0
Children of MenRated ★ 4.5
Let Me InRated ★ 5.0
DemolitionRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 3.5