Titles you rated
The ClassicRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
House of WaxRated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
ObsessedRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 4.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
San AndreasRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
The BabadookRated ★ 4.0
Lights OutRated ★ 3.5