Series
Ratings
59
ReturnRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
TemptedRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 5.0
LiveRated ★ 5.0
On AirRated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 5.0
Voice Season 2: Generation of DisgustRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Voice season1Rated ★ 5.0