Titles you rated
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
- Hotaru no HikariRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 4.0
Yowamushi PedalRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 2.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.5
Yuri!!! on IceRated ★ 5.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 4.5
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
UzaMaid!Rated ★ 4.5
Natsume Yujin-cho ShiRated ★ 5.0