Series
Ratings
124
StrangerRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 3.0- Fugitive Lee Doo YoungRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.0
I Remember YouRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.5
Listen to My HeartRated ★ 3.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Mr. GoodbyeRated ★ 4.0- Typhoon In That SummerRated ★ 1.0
- Fairy and SwindlerRated ★ 2.0
Harvest VillaRated ★ 3.0
Guardian AngelRated ★ 3.5- Great InheritanceRated ★ 2.0
Stock FlowerRated ★ 4.0- SunflowerRated ★ 4.5
Goodbye SoloRated ★ 4.0