Movies
Ratings
53
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
BlindRated ★ 3.0
TraffickersRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.0
Horror StoriesRated ★ 1.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
QuickRated ★ 3.0
My PaparottiRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 3.0