Titles you rated
The AttorneyRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
MossRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
MementoRated ★ 2.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Phone BoothRated ★ 1.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0