Movies
Ratings
293
Ghostbusters IIRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 5.0
Crime StoryRated ★ 5.0
Black RainRated ★ 3.0
Girls' Night OutRated ★ 4.0
The Killing FieldsRated ★ 3.0
Lethal Weapon 2Rated ★ 5.0
The Sword with No NameRated ★ 4.0
You Don't Know JackRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
Les FormidablesRated ★ 3.0
The RecruitRated ★ 3.0
Starship Troopers: InvasionRated ★ 3.0
pace makerRated ★ 3.0
ThunderballRated ★ 4.0- Running WildRated ★ 3.0
Justice, My Foot!Rated ★ 4.0
Kiss of the DragonRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 3.0