Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Mt. Natagumo ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Sibling's BondRated ★ 4.5
Project Wolf HuntingRated ★ 1.0
ElementalRated ★ 5.0
UnlockedRated ★ 2.0
Don't Look UpRated ★ 2.5
On the LineRated ★ 2.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 0.5
Emergency DeclarationRated ★ 1.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
DuneRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 2.0
Free GuyRated ★ 2.5
Gone GirlRated ★ 3.0