Titles you rated
District 9Rated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Battle: Los AngelesRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
Transporter 3Rated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 4.0
The Bourne LegacyRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
Hostel: Part IIRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0
ThorRated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.0