Movies
Ratings
368
8 MileRated ★ 3.5
Bagdad CafeRated ★ 3.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
BurntRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
A Single RiderRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 2.0
1917Rated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
OldboyRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5