Movies
Ratings
73
The HoursRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Running ScaredRated ★ 5.0
Mr. Canton and Lady RoseRated ★ 5.0
MoneyballRated ★ 5.0
The Day He ArrivesRated ★ 5.0
Eastern PromisesRated ★ 5.0
The BodyguardRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 5.0
The NegotiatorRated ★ 5.0
Taxi 2Rated ★ 5.0
IncendiesRated ★ 5.0
Thirteen DaysRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0
The Deep Blue SeaRated ★ 5.0
Temple GrandinRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 5.0
Soul SurferRated ★ 5.0