Movies
Ratings
541- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
General's SonRated ★ 5.0
TurboRated ★ 4.5
Small SoldiersRated ★ 4.5
The Legend of ZorroRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 5.0
Child's PlayRated ★ 5.0- My Father Is HeroRated ★ 5.0
How To Top My WifeRated ★ 5.0
Naruto Shippuden the Movie: Blood PrisonRated ★ 4.0
Arthur ChristmasRated ★ 3.5
Snake in the Eagle's ShadowRated ★ 5.0
Goal! The Dream BeginsRated ★ 5.0
30 Days of NightRated ★ 5.0
RobotsRated ★ 5.0
Fist of LegendRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Legend of the Red DragonRated ★ 5.0
Naruto the Movie 3: Guardians of the Crescent Moon KingdomRated ★ 3.0
Aladdin and the King of ThievesRated ★ 5.0