Titles you rated
The UnjustRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
The King's SpeechRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
MossRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
ElysiumRated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The Berlin FileRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 3.5