Movies
Ratings
409
Adaptation.Rated ★ 4.0
CarnageRated ★ 2.0
HerRated ★ 2.5
Blue JasmineRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 2.0
The DreamersRated ★ 2.0
Vicky Cristina BarcelonaRated ★ 3.5
BananasRated ★ 2.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.5
Cool RunningsRated ★ 3.5
Napoleon DynamiteRated ★ 2.0
It's ComplicatedRated ★ 4.0
PapermanRated ★ 4.0
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
April StoryRated ★ 2.0
Men in BlackRated ★ 4.0
NellRated ★ 3.0
WitnessRated ★ 3.0
The Hunchback of Notre DameRated ★ 3.0
October SkyRated ★ 3.0