Movies
Ratings
1436
BugoniaRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 1.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
BallerinaRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
SupermanRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
SinnersRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0