Series
Ratings
555
The Murky StreamRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.5
Peacemaker Season 2Rated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Crime Scene ZeroRated ★ 5.0
Alien: EarthRated ★ 3.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.5
You Season 5Rated ★ 3.5
ShōgunRated ★ 3.0
S LineRated ★ 1.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0