Titles you rated
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
...ingRated ★ 2.0
Tinker BellRated ★ 3.5
Inside OutRated ★ 5.0
Great ExpectationsRated ★ 4.5
Running ManRated ★ 2.0
Now Is GoodRated ★ 3.5
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
AtonementRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.0