Titles you rated
Top GunRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 3.5
TenetRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 5.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
Minority ReportRated ★ 3.5
BuriedRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
MossRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0