Movies
Ratings
302
Bagdad CafeRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 3.0
Once in a SummerRated ★ 3.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
PrometheusRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0
StardustRated ★ 2.5
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 3.5
The Scent of LoveRated ★ 3.0
Warriors of the DawnRated ★ 1.5
...ingRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Rain ManRated ★ 4.5
The DepartedRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Nowhere to HideRated ★ 3.5
Our SunhiRated ★ 2.5