Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 4.5
One More Happy EndingRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
LastRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.5
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
HealerRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 4.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.0
MaskRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
The Night WatchmanRated ★ 2.5
Mr. BackRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.5
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5