Movies
Ratings
98
Final Destination 3Rated ★ 4.0
CadaverRated ★ 1.0
APT.Rated ★ 2.0
Insidious: Chapter 2Rated ★ 5.0
The CatRated ★ 2.0
Don't ClickRated ★ 2.0
Bloody ReunionRated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 2.0
Death BellRated ★ 2.0
ZombielandRated ★ 4.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.0
[REC]Rated ★ 2.0
Jurassic Park IIIRated ★ 2.0
Barefoot GibongRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.0
The MistRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 1.0
Corpse BrideRated ★ 2.0