Titles you rated
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Bleak NightRated ★ 2.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
The Lives of OthersRated ★ 3.5
Secret SunshineRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 3.5
Enemies In-LawRated ★ 1.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.5
AnnabelleRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.0
CanolaRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 2.0
The WailingRated ★ 4.0
Gintama: The Final Chapter - Be Forever YorozuyaRated ★ 3.5
Ghost TrainRated ★ 1.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0