Titles you rated
Seoul 1945Rated ★ 4.0
5th RepublicRated ★ 3.5- The LandRated ★ 3.0
Shin DonRated ★ 2.5
Yeon GaesomunRated ★ 2.5
The King and IRated ★ 3.0
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
My Fair LadyRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 2.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 4.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 2.5
Wang's FamilyRated ★ 2.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
High KickRated ★ 4.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.0