Titles you rated
The City of ViolenceRated ★ 3.0
Marrying the MafiaRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.5
The GentlemenRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Fists of LegendRated ★ 2.0
Bewitching AttractionRated ★ 2.5
Venus TalkRated ★ 2.0
American SniperRated ★ 3.5
Big MatchRated ★ 2.0
MidsommarRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 2.5
Hello GhostRated ★ 2.0
Real SteelRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0