Titles you rated
- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 3.5
Three BrothersRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
HeartstringsRated ★ 2.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 5.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 5.0
High School King of SavvyRated ★ 3.5