Titles you rated
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
FriendRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
Battle RoyaleRated ★ 3.0
Saw IIRated ★ 2.0
Total RecallRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
SpeedRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.0
DerangedRated ★ 3.0