Titles you rated
- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.5
Bloody TieRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 3.5
The Colors WithinRated ★ 3.0
Look BackRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.0
3-IronRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0- WonderlandRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5