Titles you rated
Genie, Make a WishRated ★ 2.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Friendly RivalryRated ★ 3.0
Nine PuzzleRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 2.5
Behind Her EyesRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.0
Battle for HappinessRated ★ 3.5
Lies Hidden in My GardenRated ★ 2.5
Pale MoonRated ★ 2.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
The Good DoctorRated ★ 4.0
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.5
Youn's KitchenRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 7Rated ★ 5.0- Sinseoyugi Oejeon - Kkotboda Cheongchun Wineo PyeonRated ★ 5.0