Titles you rated
FriendRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
2012Rated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0