Titles you rated
Small SoldiersRated ★ 3.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 4.0
BabeRated ★ 4.0
Jackass Number TwoRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Ri¢hie Ri¢hRated ★ 4.0
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
UndisputedRated ★ 5.0
Lara Croft Tomb Raider: The Cradle of LifeRated ★ 4.0
Olympus Has FallenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.0
The CollectorRated ★ 3.0
Tremors 2: AftershocksRated ★ 4.0
Eight Legged FreaksRated ★ 3.0
The Hangover Part IIIRated ★ 4.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0