Series
Ratings
38
SherlockRated ★ 5.0
SupernaturalRated ★ 4.0
HouseRated ★ 5.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 5Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
MamaRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0