Movies
Ratings
1212
La La LandRated ★ 3.0
EqualsRated ★ 2.0
The BoyRated ★ 3.0
The Odd Family: Zombie On SaleRated ★ 2.5
SpotlightRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 2.0
The GiftRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 2.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.0
Baby DriverRated ★ 1.0
Door LockRated ★ 1.0
Midnight RunnersRated ★ 1.0
AshfallRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 1.0
ExitRated ★ 1.5
Hit-and-Run SquadRated ★ 0.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.0
GretaRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 2.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 2.5