Titles you rated
Captain MarvelRated ★ 3.5
LetoRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 3.5
VenomRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Burn the Stage: The MovieRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 4.0
The PastRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
SpotlightRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5