Movies
Ratings
186
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The TargetRated ★ 5.0
Ice AgeRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.0
I Am LegendRated ★ 5.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
ZombielandRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 5.0
Shark TaleRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 5.0
Bee MovieRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 4.0
OblivionRated ★ 5.0